Ewa Hartman

A kto inspiruje Ciebie?

4 maja 2016 | Marka osobista, Strefa kobiet

Budując markę osobistą pamiętaj, że musisz ją UTRWALIĆ czyli wyjść z nią na zewnątrz.

Nie ma marki jeśli nikt o niej nie wie.

By zacząć, by się zainspirować, warto zwrócić uwagę na to jak robią to inni.

Strategie budowania marki można przyjąć różne i różnie się do tematu podchodzi. Jedni stawiają na technikalia, inni na konkretne kanały przekazu, a jeszcze inni – i wśród nich jestem ja – mówią by budować na sobie, by być spójnym i autentycznym i na tej podstawie podjąć decyzję o kanałach wyrazu.

Od dwóch lat obserwuję mistrzynię w zakresie budowania marki – mam to ogromne szczęście, że mogę ją obserwować z bliska.

Mistrzyni, o której mowa to Ilona Adamska. Redaktor naczelna i wydawca dwóch magazynów: Law Business Quality i Imperium Kobiet oraz założycielka Akademii Law Business Quality, oraz Klubu Imperium Kobiet….To tylko mały wycinek jej rozległych działań utrwalających jej osobistą markę.

Jakie mam wnioski: buduj na tym co jest Ci bliskie, nie kombinuj.

Ilona Adamska ma wyjątkową umiejętność łączenia ludzi, i tworzenia wokół siebie przyjacielskiej atmosfery, co w połączeniu z jej dynamizmem w działaniu daje fantastyczne możliwości utrwalania marki.

Ilona organizuje eventy. I to są takie eventy, do których się tęskni bo: było fajnie, radośnie, przyjacielsko, ale i elegancko, profesjonalnie i z klasą. To są eventy gdzie każdy czuje się ważny, potrzebny i czeka na więcej.
Dziś o Ilonie jest głośno i głośniej. To marka sama w sobie. To Kobieta nie do podrobienia. A ja sama mam cichą satysfakcję z tego, że Ci którzy kiedyś nie do końca wierzyli w jej sukces dziś sami do niej przychodzą. 🙂

Znajdź kogoś kto Cię inspiruje, tak jak mnie inspiruje Ilona. Nie podrabiaj – bo się nie da, ale ucz się i czerp z doświadczeń.

Dziś szczególne ukłony w stronę Ilony. 🙂 Jesteś niezwykła!

Wywiad z Iloną Adamską w Manager Na Obcasach

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.