Ewa Hartman

Coaching

Coaching to sposób pracy z klientem, którego interesuje jego własna przyszłość. Podczas coachingu skupiamy się na wzmocnieniu efektywności osobistej dzięki patrzeniu do przodu i szukaniu rozwiązań, sposobów działania, które przybliżają i docelowo doprowadzają klienta do momentu, w którym chce być.

Jeśli oczkujesz więcej, wolisz pracować indywidualnie, bo najbardziej cenisz sobie swój czas i dedykowane podejście coaching jest dla Ciebie.

Sesje coachinowe służą temu byś by przy wsparciu coacha:

  1. doprecyzował punkt, do którego chcesz zmierzać i co w związku z obranym kierunkiem chcesz osiągnąć
  2. opracował strategię działania, by doprowadziła Cię do obranego celu
  3. odnalazł i rozwinął kompetencje, których potrzebujesz by osiągnąć swój cel
  4. wyeliminował z Twojego otoczenia czynniki, które przeszkadzają Ci w realizacji Twojego celu
  5. określił i rozbił przekonania, które stoją na drodze do Twojego sukcesu
  6. osiągnął cel i dokonał trwałej zmiany w swoim życiu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania pisz bądź dzwoń. Porozmawiajmy jak możemy działać byś osiągnął maksymalne korzyści.

Email: kontakt@ewahartman.com

tel: +48 600 811 360


Neuro-przywództwo, czyli być liderem dla siebie i innych. Poznań

poniedziałek, 20 kwietnia
start: 9:00

Za Judith Glaser…słowa tworzą światy, ja dodaję nasze światy zbudowane z naszych słów. Oczywiście nie tylko o słowach będzie, ale o zachowaniach, nawykach, mózgu, stresie, zaufaniu i o tym jaką kulturę pracy tworzą osoby zwane opornikami a jaką eksperymentatorzy.

dowiedz się więcej »

Referencje

Kasia Blachowska

Neurolanguage Coach, Właścicielka Centrum Szkoleniowego Concepti www.concepti.pl

Jeśli chcesz stworzyć własną markę i nie do końca masz pewność czy idziesz dobrą drogą, Ewa Hartman będzie Twoim najlepszym przewodnikiem. Nie tylko wskaże najlepszy kierunek i podpowie jak omijać przeszkody ale przede wszystkim pomoże odkryć drzemiący w Tobie potencjał i wzmocni Twoją wiarę w sukces. A wszystko dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z uczestników warsztatów oraz pozytywnej energii, którą Ewa emanuje na zewnątrz. I oczywiście ogromowi wiedzy i doświadczenia, którym chętnie się dzieli. To co dla mnie jest jeszcze szczególnie ważne to fakt, że relacja zbudowana z Ewą nie kończy się wraz z końcem warsztatów . Wiem, że nadal mogę liczyć na jej wsparcie i konstruktywny feedback na mojej własnej drodze do sukcesu. A to wszystko dlatego, że poza byciem w pełni profesjonalną w tym co robi, prywatnie Ewa jest po prostu świetną babką 🙂
Katarzyna Blachowska

Katarzyna Kulińska – Wolnik

Pro Media - Medica promedia.med.pl

Pomimo upływu czasu, nadal z wielką satysfakcją wspominam niebywały glos Ewy Hartman. Taki pozytywny wydźwięk przekazywanej wiedzy pozostał we mnie i mobilizuje do działania każdego dnia.

Efektem przebytych szkoleń była odwaga do wyłamania się ze schematów i stworzenia unikatowej oferty firmowej, ale również wewnętrzne przełamanie się.

Uwierzyłam że „niemożliwe” dzięki odpowiedniej motywacji wewnętrznej i wiary staje się nie tyle „możliwym ” co fantastyczną przygodą…..która procentuje do dzisiaj prowadząc mnie coraz dalej.
Przekazywana z niebywałym entuzjazmem wiedza połączona z osobistą autentycznością i charyzmą uruchamia do działania a to przecież jest główną istotą szkoleń i edukacji.

Dziękując Ewie za fachowo przekazywaną wiedzę – serdecznie polecam jej osobowość i szkolenia , zachęcam do skorzystania z oferty, która mobilizuje, zmienia od środka.
Gratuluję skuteczności, warto skorzystać !!!!