Ewa Hartman

Czy lubisz ziemniaki, a może wolisz szpinak ;)

8 listopada 2015 | Przemyślenia

Drodzy,

Dziś z zupełnie innej beczki…

Ponieważ fascynuje mnie komunikacja niewerbalna, uwagę moją przykuła książka nosząca intrygujący tytuł „Charaktery – jak poznać człowieka od pierwszego spojrzenia” – Jean Baptiste Delacour.
Autor zebrał w niej i bardzo pokrótce przedstawił wiele koncepcji psychologicznych i „para-psychologicznych” na temat tego co nasze czoło, usta, ręce, łydki a nawet preferencje w wyborze warzyw i owoców o nas mówią.
I dla przykładu: kobieta lubiąca szpinak będzie posłuszną żoną, ale napotka wiele kłopotów w sprawach uczuciowych, a mężczyzna wybierający truskawki jest zawsze w ruchu ale ma skłonność do nerwowości i gdyby się mniej miotał wszystko szłoby lepiej.
Hitem są dla mnie ziemniaki, polska kuchnia bez nich nie istnieje więc…jeśli jesteś mężczyzną i jesz je chętnie to znaczy, że jesteś namiętny ale taktowny w miłości, jeśli kobietą to jesteś uprzejma, pełna optymizmu i masz zadatki na idealną żonę…
Co u Was dziś na obiad ;)miłej niedzieli. Ewa Hartman

FullSizeRender

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.