Ewa Hartman

dla biznesu

 

Nasz mózg znajduje się w trybie nauki, albo w trybie obrony. W pierwszym przypadku nauka i rozwój są możliwe, w drugim przypadku nie. Jeśli szkolenia powielają wciąż te same treści, nie docierają do ‘dlaczego’, niczym nie zaskakują, to mózg odbiorcy, z nudów wyłączając swoją uwagę, wchodzi w tryb obrony i ze szkolenia nie pamięta nic, oprócz upragnionych przerw.

Szkolenia, które prowadzę, w warstwie merytorycznej, bazują na neuro-nauce. To dzięki niej wiem jak sprawić, by uczestnik w szkoleniu uczestniczył i wyniósł z niego treści potrzebne mu w tak w pracy jak i poza nią.

Moi dotychczasowi klienci to między innymi: Procter&Gamble, LeroyMerlin, Apteki Zdrowit, Wydawnictwo Nowa Era, PKO Ubezpieczenia, PGNIG Termika, Aviva.

Metodologicznie czerpię z procesów Points of You, jak i z metody HeartMath, których jestem certyfikowaną trenerką. Dzięki czemu moje warsztaty za każdym razem są inne, budzą ciekawość i stanowią początek wprowadzania trwałych zmian w zachowaniu uczestników.

To, co po szkoleniach słyszę najczęściej to: „Nie spodziewałem się, że o przywództwie można mówić tak ciekawie”, „Mam ochotę wypróbować te nowe metody”, „To było najlepsze szkolenie jakie miałam”, „Takich szkoleń to ja mogę mieć więcej”.

Tematy, które poruszam najczęściej to:

  • neuro-przywództwo
  • neuro-komunikacja
  • kreatywność i wychodzenie poza schemat
  • wystąpienia i prezentacje
  • zarządzanie swoimi emocjami i energią
  • warsztat Train the Trainer – z metody Points of You

Niektóre z moich szkoleń zamkniętych dostępne są również w formie otwartej. Można je zobaczyć tutaj.

http://ewahartman.com/wydarzenia/

Po więcej informacji zapraszam serdecznie do kontaktu.

dr Ewa Hartman

 

Email: kontakt@ewahartman.com

tel: +48 600 811 360

 

Referencje

Marta Szymańska

Szefoowka

„Jestem pod ogromnym wrażeniem szkoleń prowadzonych przez Ewę. Elokwencja, zaangażowanie, konkrety inspirujące do natychmiastowego działania do tego umiejętne budowanie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania.

Ewa inspiruje wiedzą, doświadczeniem, umiejętnościami.
Polecam szkolenia prowadzone przez Ewę każdemu poszukującemu dobrych wzorców oraz wszystkim, tym dla których ważny jest zarówno rozwój osobisty, jak i ciekawy, wartościowy sposób spędzania wolnego czasu.”

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.