Ewa Hartman

dla biznesu

 

Nasz mózg znajduje się w trybie nauki, albo w trybie obrony. W pierwszym przypadku nauka i rozwój są możliwe, w drugim przypadku nie. Jeśli szkolenia powielają wciąż te same treści, nie docierają do ‘dlaczego’, niczym nie zaskakują, to mózg odbiorcy, z nudów wyłączając swoją uwagę, wchodzi w tryb obrony i ze szkolenia nie pamięta nic, oprócz upragnionych przerw.

Szkolenia, które prowadzę, w warstwie merytorycznej, bazują na neuro-nauce. To dzięki niej wiem jak sprawić, by uczestnik w szkoleniu uczestniczył i wyniósł z niego treści potrzebne mu w tak w pracy jak i poza nią.

Moi dotychczasowi klienci to między innymi: Procter&Gamble, LeroyMerlin, Apteki Zdrowit, Wydawnictwo Nowa Era, PKO Ubezpieczenia, PGNIG Termika, Aviva.

Metodologicznie czerpię z procesów Points of You, jak i z metody HeartMath, których jestem certyfikowaną trenerką. Dzięki czemu moje warsztaty za każdym razem są inne, budzą ciekawość i stanowią początek wprowadzania trwałych zmian w zachowaniu uczestników.

To, co po szkoleniach słyszę najczęściej to: „Nie spodziewałem się, że o przywództwie można mówić tak ciekawie”, „Mam ochotę wypróbować te nowe metody”, „To było najlepsze szkolenie jakie miałam”, „Takich szkoleń to ja mogę mieć więcej”.

Tematy, które poruszam najczęściej to:

  • neuro-przywództwo
  • neuro-komunikacja
  • kreatywność i wychodzenie poza schemat
  • wystąpienia i prezentacje
  • zarządzanie swoimi emocjami i energią
  • warsztat Train the Trainer – z metody Points of You

Niektóre z moich szkoleń zamkniętych dostępne są również w formie otwartej. Można je zobaczyć tutaj.

http://ewahartman.com/wydarzenia/

Po więcej informacji zapraszam serdecznie do kontaktu.

dr Ewa Hartman

 

Email: kontakt@ewahartman.com

tel: +48 600 811 360

 

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.

Marta Szymańska

Szefoowka

„Jestem pod ogromnym wrażeniem szkoleń prowadzonych przez Ewę. Elokwencja, zaangażowanie, konkrety inspirujące do natychmiastowego działania do tego umiejętne budowanie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania.

Ewa inspiruje wiedzą, doświadczeniem, umiejętnościami.
Polecam szkolenia prowadzone przez Ewę każdemu poszukującemu dobrych wzorców oraz wszystkim, tym dla których ważny jest zarówno rozwój osobisty, jak i ciekawy, wartościowy sposób spędzania wolnego czasu.”