Ewa Hartman

HeartMath

Meotda HeartMath – to oparte na badaniach naukowych techniki treningu mentalnego jak i treningu oddechowego, podnoszące poziom hormonu witalności DHEA, tym samym otwierające dostęp do zdolności kognitywnych kory przedczołowej, czyli elastyczności w obliczu zmian i myślenia rozwiązaniami.

Metoda ta jest powszechnie stosowana w USA, jak i w Europie zachodniej. Początkowo uczestnikami treningów opartych o HeartMath byli żołnierze, z czasem policja, wojsko, lekarze, obecnie świat biznesu.

W świecie biznesu najlepsze wyniki ze stosowania metod opracowanych przez Instytut obserwuje kadra zarządzająca, sprzedawcy, oraz pracownicy call center. 

Te skuteczne techniki pracy z oddechem oraz pracy mentalnej pozwalają na:

  • zachwowywanie klarowności i skuteczności decyzyjnej pomimo presji czasu i stresu
  • zachowywanie wysokiej efektywności dzięki szybszej regeneracji
  • bardzo dobre zarządzanie własną energią
  • budowanie zaufania dzięki opanowaniu i stabilności emocjonalnej

Na ten moment z metodą zapoznali się uczestnicy studiów MBA, MBA HR, MBA w Ochronie Zdrowia, pracownicy P&G, pracownicy LeroyMerlin, Hewlet Packard Enterprise, czy Veolia. Wielu z nich widząc szybką poprawę jakości swojego funkcjonowania wdrożyło metodę do codziennej praktyki, podnosząc tym samym swoją efektywność i satysfakcję z pracy.

Metody można doświadczyć na szkoleniach zamkniętych: Efektywność a stres. By uzyskać więcej informacji proszę o kontakt pod numerem 600 811 360, bądź mailowo: kontakt@ewahartman.com.

Zapraszam też na warsztaty otwarte Resilience Advantage. Bilety można nabyć tutaj>>>

Do zobaczenia.

Ewa Hartman

 

Referencje

Marta Lityńska

Kreator Piękna martalitynska.pl

„Po prostu mów” to szkolenie, które udowadnia jak ważne są drobne szczegóły, które często bagatelizujemy oraz uświadamia, że wystąpienia publiczne nie są tak proste jakby to się mogło wydawać.

Zestawienie ćwiczeń praktycznych połączonych z wiedzą i doświadczeniem Ewy dało mi pewność, że lubię to, że się do tego nadaję i chcę to robić, a także pokazało mi jak ważne jest odpowiednie przygotowanie wystąpienia.

Jeśli nie czujesz się pewnie ze sobą, jeśli masz wątpliwości czy scena i pokazywanie się przed ludźmi są dla Ciebie, a może chcesz zacząć występować, a nie wiesz jak i na co zwrócić szczególną uwagę, to szkolenie jest dla Ciebie.

Polecam gorąco i niecierpliwie czekam na kolejne spotkanie z Ewą.

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.