Ewa Hartman

Points of You

„Jeśli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.” Henry Ford

I to właśnie jest Points of You – metoda, która poszerza perspektywę, budzi neuro-plastyczność mózgu, zaprasza do rozmowy, ułatwia pokonywanie barier, stymuluje.

Metoda Points of You powstała w Izraelu. Jej twórcami są Efrat Shani i Yaron Golan. Na najgłębszym poziomie metoda ma nieść pokój, a z tego założenia wynika wszystko inne.

Poprzez pracę z obrazem i metaforą, czyli narzędziami, którymi posługuje się metoda, docieramy do:

  • wewnętrznych motywacji
  • wspólnych wartości
  • tego co nas łączy i rozwija.

Dzięki czemu na poziome warsztatu uczestnicy odnajdują satysfakcję w tym co robią, otwarcie się komunikują, budują zaufanie     i generują nowe pomysły.

Metoda opiera się na pracy z trzema narzędziami: the Coaching Game, Punctum i Faces. Każde z narzędzi zawiera zestaw kart z fotografiami, pytaniami czy słowami, oraz książki z przypowieściami.

Możliwości pracy z powyższymi narzędziami są nieskończone, a certyfikowani trenerzy metody, wciąż szkolą się i wspierają, by oferować coraz bardziej wartościowe wykorzystanie narzędzi.

Warsztaty wykorzystujące metodę Points of You dają głębokie i trwałe rezultaty, a sam proces jest zaskakujący, innowacyjny i ciekawy.

Tematy, które doskonale wpisują się w ideę Points of You to:

  • wychodzenie poza schemat
  • komunikacja
  • integracja
  • ustalanie wspólnych wartości i celów.

Oprócz warsztatów prowadzonych metodą Points of You, prowadzę też warsztat TRAIN THE TRAINER – który uczy jak korzystać z kart w pracy indywidualnej jak i w organizacji. Warsztat TRAIN THE TRAINER kończy się certyfikatem przyznającym punkty CCE.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

kontkat@ewahartman.com, bądź 600 811 360.

Do zobaczenia.

Ewa Hartman

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.

Marta Lityńska

Kreator Piękna martalitynska.pl

„Po prostu mów” to szkolenie, które udowadnia jak ważne są drobne szczegóły, które często bagatelizujemy oraz uświadamia, że wystąpienia publiczne nie są tak proste jakby to się mogło wydawać.

Zestawienie ćwiczeń praktycznych połączonych z wiedzą i doświadczeniem Ewy dało mi pewność, że lubię to, że się do tego nadaję i chcę to robić, a także pokazało mi jak ważne jest odpowiednie przygotowanie wystąpienia.

Jeśli nie czujesz się pewnie ze sobą, jeśli masz wątpliwości czy scena i pokazywanie się przed ludźmi są dla Ciebie, a może chcesz zacząć występować, a nie wiesz jak i na co zwrócić szczególną uwagę, to szkolenie jest dla Ciebie.

Polecam gorąco i niecierpliwie czekam na kolejne spotkanie z Ewą.