Ewa Hartman

Dotrzymuję słowa, bo tak się buduje markę.

23 marca 2016 | Marka osobista, Wystąpienia publiczne i prezentacje

FullSizeRender (4)

Wczoraj zakończyliśmy cykl „Po Protu Mów 5 x 3h’…aż łezka mi się w oku zakręciła jak przeczytałam opinię Pauliny Krajewskiej…Paulina jest wybitnym ekspertem w zakresie marketingu i dla niej profesjonalne prezentacje to niezbędny element pracy…Oto co napisała…

„Nie znając jej możliwości zadałam pytanie: – ” Pani Ewo, czy potrafi Pani nauczyć skutecznego przemawiania kogoś kto ekstremalnie się stresuje?”. Odpowiedziała z pewnością w głosie: – „TAK”. Dziś jestem po warsztatach z nią i wiem jedno: Ewa dotrzymuje słowa. Mówię to z pełną odpowiedzialnością, jako ktoś komu na samą myśl o wystąpieniach gotował się żołądek, ręce dygotały, a głos drżał niczym superstruny- a tych niby nikt nie widział, ale wpływają na cały kosmos. Dzięki Ewie wydobyłam się z czarnej dziury świadomego mówienia i pokonałam swój strach. Nie wierzyłam, że to się uda, szczególnie, że nie były to moje pierwsze szkolenia. Polecam jeśli ktoś o mówieniu myśli na serio.”

Jeśli masz ochotę dołączyć do nas (jeszcze są tylko 2 miejsca) na kolejną edycję warsztatu Po Prostu Mów 5 x3h. Zapraszam.

Więcej o warsztacie tutaj

Serdecznie pozdrawiam,

Ewa Hartman

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.