Ewa Hartman

Drogie pióro…czyli o karygodnym błędzie popełnianym przez sprzedawców.

18 marca 2016 | Marka osobista, Przemyślenia

Lucky (1)

Umiejętność sprzedaży to jedna z najbardziej pożądanych kompetencji wśród przedsiębiorców – choć nie tylko…umiejętność sprzedaży to kompetencja przydatna w ogóle…
Moim zdaniem, i nie jestem tu odosobniona, elementy przedsiębiorczości powinny stanowić integralny element edukacji, od samego początku.

Ale do czego zmierzam…

Chciałam kupić sobie pióro, bo zamierzam znowu wrócić do pięknej tradycji pisania atramentem. Mam ‚lekarski’ charakter pisma, który da się nieco okiełznać pisząc piórem właśnie. Stąd moja wizyta w sklepie z takimiż artykułami.

Wchodzę, oglądam, wynajduję i mówię:

– Poproszę tamto pióro.
na co słyszę…
– Ale ono jest drogie…
i sprzedawca ani drgnie! Ja na to…
– Aha to dziękuję…i wychodzę.

Tym sposobem sprzedawca ma nadal swoje drogie pióro na półeczce a ja mam pióro ze sklepu obok… 🙂

Czy Wam też się zdarzają takie kwiatki?
Dobrego dnia,
Ewa Hartman

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.