Ewa Hartman

Jesienne warsztaty

16 czerwca 2016 | Marka osobista, Nadchodzące spotkania, Wystąpienia publiczne i prezentacje

Po wakacyjnej przerwie wrócę z warsztatami. Na ten moment mam dwie potwierdzone daty 8 – 9.10 Moc Marki Osobistej i 12 – 13.11 Po Prostu Mów. Zarówno jeden jak i drugi warsztat będzie we Wrocławiu w Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego. Planuję też warsztaty w innych miastach, o czym będę informowała na bieżąco.

Planuję też wersje eksperckie warsztatów, wystąpienia i prezentacje w biznesie oraz marka osobista dla profesjonalistów.

Marka osobista dla profesjonalistów to warsztat dla osób, które już wiedzą gdzie idą, ale dzięki marce osobistej chcą wyraźnie skrócić czas dotarcia do swojego idealnego klienta.

Wystąpienia i prezentacje w biznesie to warsztat dla osób, które pozyskują klienta poprzez wystąpienia, pokazy i prezentacje, oraz dla tych, które prezentują wewnątrz firmy i chcą dzięki prezentacjom zyskać autorytet i pozycję eksperta.

W razie pytań jak i sugestii zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem, pomogę i wyjaśnię.

Z życzeniami sukcesów.

Ewa Hartman

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.