Ewa Hartman

Marka osobista

Zbudowanie i rozwój marki osobistej są konieczne w obecnej, silnie konkurencyjnej rzeczywistości i wesprą Twoje działania gdy:

Marka Osobista

Marka osobista to TY. To wszystko kim jesteś i z czym się kojarzysz. Każdy z nas ma markę bo o każdym z nas można coś powiedzieć. Jednak świadoma, mocna marka osobista to nie przypadkowe, połowiczne, czy często nieprawdziwe przekonanie innych o Tobie. To połączenie Twojej wiedzy i umiejętności, z których wyłania się obraz eksperta – osoby, z którą inni chcą pracować bo wiedzą czego mogą się po Tobie spodziewać i wiedzą z czym mogą się do Ciebie zwrócić. To obraz najlepszej, profesjonalnej wersji Ciebie.

Budowanie marki osobistej

Budowanie marki osobistej to czerpanie z Twojego unikalnego potencjału i eksponowanie go w skuteczny sposób. Budowanie marki osobistej to proces wieloetapowy, w którego skład wchodzi poznanie, wzmocnienie, wyeksponowanie i utrwalenie Tego co w Tobie najlepsze. To zręczne połączenie rozwoju osobistego z rozwojem zawodowym. To zademonstrowanie Twojego, unikalnego, zapadającego w pamięć wizerunku oraz zintegrowanie Twojej wizji kariery z tym jaką masz osobowość, wartości, cele i mocne strony. A wszystko po to by Twoja osobowość pracowała dla Ciebie i była Twoim najlepszym ambasadorem.

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.

Marta Lityńska

Kreator Piękna martalitynska.pl

„Po prostu mów” to szkolenie, które udowadnia jak ważne są drobne szczegóły, które często bagatelizujemy oraz uświadamia, że wystąpienia publiczne nie są tak proste jakby to się mogło wydawać.

Zestawienie ćwiczeń praktycznych połączonych z wiedzą i doświadczeniem Ewy dało mi pewność, że lubię to, że się do tego nadaję i chcę to robić, a także pokazało mi jak ważne jest odpowiednie przygotowanie wystąpienia.

Jeśli nie czujesz się pewnie ze sobą, jeśli masz wątpliwości czy scena i pokazywanie się przed ludźmi są dla Ciebie, a może chcesz zacząć występować, a nie wiesz jak i na co zwrócić szczególną uwagę, to szkolenie jest dla Ciebie.

Polecam gorąco i niecierpliwie czekam na kolejne spotkanie z Ewą.