Ewa Hartman

Marka to to, co po sobie zostawiasz…

3 lutego 2017 | Marka osobista

10580023_10153331476457666_8421284291132229068_nDwa dni temu spotkała mnie przemiła sytuacja. Moja serdeczna znajoma, trenerka i rewelacyjny coach, Justyna Czempik, napisała do mnie, że jedna z uczestniczek jej warsztatu na koniec wydarzenia podziękowała jej mówiąc, że rzadko spotyka się osoby tak spójne z tym co mówią i robią, a to w obszarze rozwoju osobistego jest bardzo ważne. Uczestniczka dodała też, nie wiedząc, że się z Justynką się znamy, że inna osoba, tak spójna to…dr Ewa Hartman, czyli mła. 🙂

Słysząc o tym od Justyny ucieszyłam się co najmniej podwójnie, bo:
– porównanie do tak wybitego coacha jak Justyna jest ogromnym wyróżnieniem
– pozostawanie w pamięci uczestników warsztatu to ogromna nagroda za serce wkładane w to, co robię.

Historia ta wspaniale potwierdza to, na co kładę nacisk mówiąc o marce osobistej. Możesz stworzyć najwspanialszy obraz siebie online – są do tego niezliczone narzędzia, ale liczy się fakt, czy wizerunek wytrzyma kontakt z rzeczywistością. Jeśli tak jesteś spójny, jeśli nie…cóż, szkoda…

Jak mawiała Maya Angelou – Ludzie zapomną, co mówiłeś, ale nie zapomną jak się przy Tobie czuli.

I to jest marka osobista…

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.

Marta Lityńska

Kreator Piękna martalitynska.pl

„Po prostu mów” to szkolenie, które udowadnia jak ważne są drobne szczegóły, które często bagatelizujemy oraz uświadamia, że wystąpienia publiczne nie są tak proste jakby to się mogło wydawać.

Zestawienie ćwiczeń praktycznych połączonych z wiedzą i doświadczeniem Ewy dało mi pewność, że lubię to, że się do tego nadaję i chcę to robić, a także pokazało mi jak ważne jest odpowiednie przygotowanie wystąpienia.

Jeśli nie czujesz się pewnie ze sobą, jeśli masz wątpliwości czy scena i pokazywanie się przed ludźmi są dla Ciebie, a może chcesz zacząć występować, a nie wiesz jak i na co zwrócić szczególną uwagę, to szkolenie jest dla Ciebie.

Polecam gorąco i niecierpliwie czekam na kolejne spotkanie z Ewą.