Ewa Hartman

Najpierw pracujesz na reputację a potem zmiana…

20 maja 2015 | Marka osobista

• BUDAPEST • (1)

Któż nie chciałby zarabiać na swojej pasji. Ponoć kiedy robi się to co się kocha nie przepracowuje się ani jednego dnia. I wiele w tym prawdy, podążanie za marzeniem daje spełnienie. Pamiętajcie jednak, że sama pasja to nie wszystko.
Do robienia tego co w duszy gra trzeba dołożyć profesjonalizm. A profesjonalizm to nie porywy serca a tylko zobowiązanie wobec siebie i wobec świata (rozumianego dla każdego inaczej), że to co robimy robimy jak najlepiej.
Znam wielu fachowców, którzy tracą reputację bo nie rozumieją czym jest profesjonalizm. A profesjonalizm to dotrzymanie obietnicy jakości na wielu płaszczyznach. To dobrze wykonana usługa, to sprawna obsługa klienta, to budowanie relacji, uczciwość, etyka, etykieta, współpraca i wiele, wiele innych…
Pasja + profesjonalizm to silna marka osobista. Tego Wam życzę. Ewa Hartman

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.