Ewa Hartman

Opinie po warsztacie Cholerna Baba czyli Silna Kobieta.

15 listopada 2017 | Strefa kobiet

Po certyfikacji trenerskiej w USA z metody HeartMath stworzyłam nowy warsztat pt. Cholerna Baba czyli Silna Kobieta, podczas którego uczymy się jak budować w sobie pokłady własnej wartości, jak mieć więcej energii, i więcej motywacji do realizacji naszych osobistych celów.

Oto opinie uczestniczek warsztatu, który odbył się we Wrocławiu.

„To dziala….. niesamowita energia, motor do działania, wiedza przekazana w sposób jasny , oczywisty,namacalny, żadnych czarów, po prostu tak jak być powinno.” Jagienka Świetlik-Prus – JAGATour (wycieczki szkolne i nie tylko) – autorka grafiki z kotkami.

„Ewa – weekend z Tobą był kropką nad i całej mojej psychoterapii.
Dziękuję. Potrzebowałam tego bardziej niż myślałam.
Mogę się cieszyć tym wszystkim co jest dookoła i tym że jestem jaka jestem (…przecież nawet kubek dostałam za bycie sobą !!! Lena Starska

„Na Cholerna Baba ciągnęło mnie od dłuższego czasu, ale zawsze coś mnie stopowało, jednak w końcu dotarłam na warsztat we Wrocławiu. Bardzo się cieszę, że dopiero teraz, bo wiem, że właśnie teraz mogłam wykorzystać ten czas na 100%! Na warsztat składają się dwie metody: Points of YouÒ i HeartMath i doskonale się uzupełniają.
Pierwsza metoda naprowadza nas na nasze wewnętrzne ograniczenia, odsłania czasami trudne sprawy, ale jednocześnie podnosi na duchu i daje super moc i spokój. Natomiast druga metoda tłumaczy dlaczego to działa. Rozkłada na czynniki pierwsze sposób na spokój, relaks, dobrą energię.
Dla mnie warsztat Ewy był jednym z tych podczas którego mówię WOW co więcej, to pozostaje! Otwiera szeroko oczy, pokazuje, że wszystko zależy tylko od nas! Warsztat daje gotowe rozwiązania jak poradzić sobie z naszymi ograniczeniami, zachowywać jasność myślenia w trudnych chwilach, budować swoją wartość. Nie jest to żadna magia (chociaż te dwa dni były magiczne), ale konkretne działania, które jeśli wykonujemy systematycznie działają. Jest super energia i moc, która pozostaje po szkoleniu jeśli tylko będziesz chciała.
Myślę, że na ten warsztat trafiają niesamowite i wyjątkowe kobiety, dzięki którym energia na szkoleniu jest jeszcze większa i jeszcze bardziej niesamowita. Jestem pod wrażeniem warsztatu i prowadzącej: sposobu przekazywania wiedzy i wiadomości jakie posiada Ewa.
Polecam z całego serca. Gwarantuję, że po warsztacie Cholerna Baba z Ewą będzie inaczej!” Agnieszka Bruska – Social Media Mixer

„Cudowny czas, wspaniałe kobiety i niesamowita, ciepła, czuła i wyrozumiała prowadząca Ewa ❤️ . Z nadzieją patrzę w przyszłość dzięki Wam i nie mogę doczekać się następnych warsztatów 😉Dziękuję” Wiola Chmielewska

„Niesamowity i profesjonalnie przeprowadzony warsztat – połączenie dwóch metod szkoleniowych metody Points of YouÒ i metody HeartMath. Konkretna wiedza i rewelacyjna prowadząca.” Wiola Rudyk – Strażniczka Sukcesu

„Mam za sobą fantastyczny weekend! Nie pamiętam takiego spokoju na ciele i umyśle.
Warsztat pokazał mi jak jak mogę pracować/ćwiczyć by nie zwariować. A większość z nas stara się kolejne dni po prostu przetrwać. Ten weekend przeżyłam ale nie tak, że dotrwałam do jego końca. PRZEŻYŁAM: wdychałam jak wiosenne powietrze i ogrzewałam się jak przy marcowych promieniach słońca tuż po zimie. A ponad to poznałam cudowne kobiety a wszystko na warsztatach Cholerna Baba czyli Silna Kobieta z Ewa Hartman. I wiecie co – też jestem całkiem spoko babka 😀 I zasługuję by spotykały mnie dobre rzeczy w życiu.
Jesteś na rozdrożu, świat zwariował albo zaraz zrobisz to Ty? A może już coś zmieniasz – ale nie jesteś pewna czy to dobra droga… Nie do końca sobie ufasz… Sama podkładasz sobie nogę co jakiś czas sabotując własne plany? Jeśli tak – szukaj terminu tych warsztatów. Jedź, posłuchaj, popracuj z HearthMath i Points of You i zaufaj sobie – Bo jestes MEGA Kobietką!!! Ewcia, Dziewczyny – dziekuję 💋💋💋💋💋” Weronika Dolińska

A ja jester wdzięczna za zaufanie…

Ewa

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.