Ewa Hartman

Opinie po warsztacie Cholerna Baba czyli Silna Kobieta.

15 listopada 2017 | Strefa kobiet

Po certyfikacji trenerskiej w USA z metody HeartMath stworzyłam nowy warsztat pt. Cholerna Baba czyli Silna Kobieta, podczas którego uczymy się jak budować w sobie pokłady własnej wartości, jak mieć więcej energii, i więcej motywacji do realizacji naszych osobistych celów.

Oto opinie uczestniczek warsztatu, który odbył się we Wrocławiu.

„To dziala….. niesamowita energia, motor do działania, wiedza przekazana w sposób jasny , oczywisty,namacalny, żadnych czarów, po prostu tak jak być powinno.” Jagienka Świetlik-Prus – JAGATour (wycieczki szkolne i nie tylko) – autorka grafiki z kotkami.

„Ewa – weekend z Tobą był kropką nad i całej mojej psychoterapii.
Dziękuję. Potrzebowałam tego bardziej niż myślałam.
Mogę się cieszyć tym wszystkim co jest dookoła i tym że jestem jaka jestem (…przecież nawet kubek dostałam za bycie sobą !!! Lena Starska

„Na Cholerna Baba ciągnęło mnie od dłuższego czasu, ale zawsze coś mnie stopowało, jednak w końcu dotarłam na warsztat we Wrocławiu. Bardzo się cieszę, że dopiero teraz, bo wiem, że właśnie teraz mogłam wykorzystać ten czas na 100%! Na warsztat składają się dwie metody: Points of YouÒ i HeartMath i doskonale się uzupełniają.
Pierwsza metoda naprowadza nas na nasze wewnętrzne ograniczenia, odsłania czasami trudne sprawy, ale jednocześnie podnosi na duchu i daje super moc i spokój. Natomiast druga metoda tłumaczy dlaczego to działa. Rozkłada na czynniki pierwsze sposób na spokój, relaks, dobrą energię.
Dla mnie warsztat Ewy był jednym z tych podczas którego mówię WOW co więcej, to pozostaje! Otwiera szeroko oczy, pokazuje, że wszystko zależy tylko od nas! Warsztat daje gotowe rozwiązania jak poradzić sobie z naszymi ograniczeniami, zachowywać jasność myślenia w trudnych chwilach, budować swoją wartość. Nie jest to żadna magia (chociaż te dwa dni były magiczne), ale konkretne działania, które jeśli wykonujemy systematycznie działają. Jest super energia i moc, która pozostaje po szkoleniu jeśli tylko będziesz chciała.
Myślę, że na ten warsztat trafiają niesamowite i wyjątkowe kobiety, dzięki którym energia na szkoleniu jest jeszcze większa i jeszcze bardziej niesamowita. Jestem pod wrażeniem warsztatu i prowadzącej: sposobu przekazywania wiedzy i wiadomości jakie posiada Ewa.
Polecam z całego serca. Gwarantuję, że po warsztacie Cholerna Baba z Ewą będzie inaczej!” Agnieszka Bruska – Social Media Mixer

„Cudowny czas, wspaniałe kobiety i niesamowita, ciepła, czuła i wyrozumiała prowadząca Ewa ❤️ . Z nadzieją patrzę w przyszłość dzięki Wam i nie mogę doczekać się następnych warsztatów 😉Dziękuję” Wiola Chmielewska

„Niesamowity i profesjonalnie przeprowadzony warsztat – połączenie dwóch metod szkoleniowych metody Points of YouÒ i metody HeartMath. Konkretna wiedza i rewelacyjna prowadząca.” Wiola Rudyk – Strażniczka Sukcesu

„Mam za sobą fantastyczny weekend! Nie pamiętam takiego spokoju na ciele i umyśle.
Warsztat pokazał mi jak jak mogę pracować/ćwiczyć by nie zwariować. A większość z nas stara się kolejne dni po prostu przetrwać. Ten weekend przeżyłam ale nie tak, że dotrwałam do jego końca. PRZEŻYŁAM: wdychałam jak wiosenne powietrze i ogrzewałam się jak przy marcowych promieniach słońca tuż po zimie. A ponad to poznałam cudowne kobiety a wszystko na warsztatach Cholerna Baba czyli Silna Kobieta z Ewa Hartman. I wiecie co – też jestem całkiem spoko babka 😀 I zasługuję by spotykały mnie dobre rzeczy w życiu.
Jesteś na rozdrożu, świat zwariował albo zaraz zrobisz to Ty? A może już coś zmieniasz – ale nie jesteś pewna czy to dobra droga… Nie do końca sobie ufasz… Sama podkładasz sobie nogę co jakiś czas sabotując własne plany? Jeśli tak – szukaj terminu tych warsztatów. Jedź, posłuchaj, popracuj z HearthMath i Points of You i zaufaj sobie – Bo jestes MEGA Kobietką!!! Ewcia, Dziewczyny – dziekuję 💋💋💋💋💋” Weronika Dolińska

A ja jester wdzięczna za zaufanie…

Ewa

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Marta Lityńska

Kreator Piękna martalitynska.pl

„Po prostu mów” to szkolenie, które udowadnia jak ważne są drobne szczegóły, które często bagatelizujemy oraz uświadamia, że wystąpienia publiczne nie są tak proste jakby to się mogło wydawać.

Zestawienie ćwiczeń praktycznych połączonych z wiedzą i doświadczeniem Ewy dało mi pewność, że lubię to, że się do tego nadaję i chcę to robić, a także pokazało mi jak ważne jest odpowiednie przygotowanie wystąpienia.

Jeśli nie czujesz się pewnie ze sobą, jeśli masz wątpliwości czy scena i pokazywanie się przed ludźmi są dla Ciebie, a może chcesz zacząć występować, a nie wiesz jak i na co zwrócić szczególną uwagę, to szkolenie jest dla Ciebie.

Polecam gorąco i niecierpliwie czekam na kolejne spotkanie z Ewą.

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.