Ewa Hartman

Opinie po warsztacie Cholerna Baba – Łódź

28 września 2018 | Aktualności
A tymczasem Cholerna Baba już 27.10 w Warszawie. Jeśli czujesz, że to czas…przybywaj. Jeśli się wahasz poczytaj co napisały uczestniczki łódzkiego spotkania. <3
 
 
„Warsztaty Cholerna Baba, 22.09.2018 – świetna lekcja radzenia sobie z trudnościami życia. To nie my, Kobiety jesteśmy cholerne, ale świat w którym żyjemy.
Ewa – profesjonalna, fantastycznie przygotowana merytorycznie i bogata w umiejętność szybkiego dotarcia do swoich słuchaczy. Nie tylko wiedzą, ale też sposobem jej przekazania: konkretnym, rzeczowym i co ważne – wypełnionym pasją, zapałem i sercem.
Narzędzia i informacje, jakie mi przekazała, sprawiły że odnalazłam w sobie siłę, spryt i dobro, głęboko skrywane, które sprawią, że wchodzę w nową: lepszą i bogatszą jakość mego życia.
Szczerze i z czystym sumieniem polecam spotkanie z Ewą, a warsztaty prowadzone przez nią są prezentem, na który każda z nas zasługuje i który warto sobie sprawić.
Pozdrawiam serdecznie”
Cholerna Iloni 🙂
 
„Chciałam jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za fantastyczne warsztaty, moc, energię, siłę, motywację, wiarę w siebie, wiarę, że dam radę, łzy wzruszenia i cudowną atmosferę!
Naprawdę tego potrzebowałam. Było warto!!! TAK 🙂
A mężowi, to całą drogę powrotną do domu opowiadałam, wszystkim opowiadam i jeszcze poudostępniam…
Każda kobieta tego potrzebuje. Ewa, bardzo się cieszę , że Ciebie poznałam, niesamowita jesteś!
Wdzięk, profesjonalizm, ogromna, imponująca wiedza, poczucie humoru, tyle ciepła i serdeczności! Super Babka z Ciebie!!! I dziękuję Tobie za to!
Jestem w trakcie certyfikacji ICF, czekają mnie duże zmiany, a zmiana w głowie jest najważniejsza. Póki co, to idę spać, żeby mieć siłę, uśmiech i chęć chcenia na jutrzejszy poranek 😉 Zawsze mogę pooddychać 😉
Bardzo dobrego dnia Tobie życzę! Pozdrawiam serdecznie!” Karolina.
 
 
„Bardzo lubię mądrze dysponować swoim czasem. Mam głębokie przekonanie, że to zasób, którego marnować po prostu nie wolno. Sobota była doskonale wykorzystanym czasem!:) rewelacyjny warsztat niezrównanej Ewy Hartman💙dał mi to czego najbardziej mi było potrzeba plus kilka ważnych wartości dodanych! Ewa, dziękuję Tobie i fantastycznym uczestniczkom! Jesteś absolutnie niezrównaną inspiracją!💙 dziękuję i nie mogę się doczekac kolejnych warsztatów 😊” Asia
 
„Ewo, jestem ciągle pod wrażeniem wczorajszej ‚Cholernej Baby’. Wczorajsze spotkanie w Łodzi zapamiętam na długo. Będę szczerze je polecać innym kobietom, bo naprawdę warto.” Kasia
 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.