Ewa Hartman

Personal Branding PRO 5 x 3

23 czerwca 2016 | Bez kategorii

personal-branding-stormtroopersPersonal Branding PRO to zaawansowany warsztat dla osób zdecydowanych by zbudować swoją markę osobistą.

Zajęcia oparte są o autorski system BRAND© – 5 kroków Twojej Osobistej Marki.

Zajęcia trwają przez 5 tygodni i każde spotkanie trwa 3h. Pierwsze spotkanie odbędzie się 15 września, początek godzina 18:00.

Każde zajęcia kończą się wezwaniem do działania.
Każde zajęcia dedykowane są innemu zagadnieniu nierozerwalnie związanemu z marką osobistą.

1. Dlaczego? Z jakiego powodu i dla kogo robisz to, co robisz. Po tych zajęciach będziesz wiedzieć: z kim chcesz pracować, co chcesz oferować, jak to prezentować bo określisz swoją grupę docelową.
2. Kluczowy wyróżnik – Po tych zajęciach określisz, co i jak, jako osoba, powinieneś wzmacniać a co moderować by być kojarzonym z profesjonalizmem i budzić zaufanie klienta.
3. Analysis – Te zajęcia będą dedykowane modelowi biznesowemu, który powinieneś przyjąć by zapewnić sobie dochód oraz by odpowiedzieć na potrzeby klientów.
4. Hello -Te zajęcia są dedykowane sposobom i kanałom komunikacji zarówno w internecie jak i poza nim. Dowiesz się jak budować spójny wizerunek by być postrzeganym, jako ekspert.
5. Delivery – To zajęcia dedykowane marketingowi w internecie. Strategiom komunikacji oraz strategiom wprowadzania produktów.

Dla kogo NIE JEST ten warsztat:
Warsztat nie jest dla osób nie gotowych by realizować wezwania do działania. Każde wezwanie, by dało skutki w biznesie, wymaga nakładów finansowych bądź czasowych, bądź jedno i drugie.

Dla kogo ten warsztat JEST:
Dla osób, które już wiedzą, w którym kierunku chcą iść a nie dla osób na etapie poszukiwań.

Logistyka:
Spotykamy się przez 5 tygodni, w każdym tygodniu na 3 godziny. Spotykamy się w Kawiarni Vinda, ul. Zgierska 69, Łódź. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapisy:
Bardzo proszę o wiadomość na adres: kontakt@ewahartman.com w celu sprawdzenia dostępności miejsc i dokonania rezerwacji.

Inwestycja:
Twoja inwestycja to:
650 zł – 5-cio tygodniowy warsztat plus sesja indywidualna dedykowana wyłącznie twoim potrzebom.
550 zł – 5-cio tygodniowy warsztat.
450 zł – 5-cio tygodniowy warsztat z sesją indywidulaną dla moich powracających klientów.

Do spotkania z Twoją marką!
Ewa Hartman

dr Ewa Hartman – trenerka z zakresu budowania marki osobistej, wystąpień publicznych oraz inteligencji międzykulturowej. Doktor Szkoły Biznesu Bournemouth University (Wielka Brytania).

Pracą w obszarze rozwoju osobistego zajmuje się od pięciu lat, przy czym naucza od piętnastu. Prowadziła liczne wykłady, wystąpienia i prezentacje, zarówno w języku polskim i angielskim, w kraju jak i za granicą (w Wielkiej Brytanii, Belgii, Finlandii), między innymi na forum Komisji Europejskiej gdzie pracowała czy w Komitecie Regionów w Brukseli.

Od 3 lat jest mentorem w Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu gdzie uczy kompetencji miękkich.

Jest też pomysłodawcą i kierownikiem studiów podyplomowych „Neuro-Przywództwo” w Warszawie, oraz członkiem Stowarzyszenia Network PL zrzeszającego pracowników organizacji międzynarodowych (Bruksela).

Laureatka Plebiscytu – Diamenty Kobiecego Biznesu – w kategorii Firma Godna Zaufania.

Prowadzi szkolenia:
– dla biznesu m. innymi Procter&Gamble, Bioderma
– w ramach festiwali rozwojowych m. innymi dla Akademii Kobiet Sukcesu czy dla Festiwalu Progressteron.
– dla sektora publicznego współpracując m. innymi z Krajową Szkołą Administracji Publicznej w Warszawie czy Ambasadą RP przy Unii Europejskiej w Brukseli.

Ponadto pisze do portalu InnPoland, oraz do magazynu Law Business Quality, gdzie porusza tematykę marki osobistej, wizerunku, mentalności globalnej i wystąpień publicznych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Marta Lityńska

Kreator Piękna martalitynska.pl

„Po prostu mów” to szkolenie, które udowadnia jak ważne są drobne szczegóły, które często bagatelizujemy oraz uświadamia, że wystąpienia publiczne nie są tak proste jakby to się mogło wydawać.

Zestawienie ćwiczeń praktycznych połączonych z wiedzą i doświadczeniem Ewy dało mi pewność, że lubię to, że się do tego nadaję i chcę to robić, a także pokazało mi jak ważne jest odpowiednie przygotowanie wystąpienia.

Jeśli nie czujesz się pewnie ze sobą, jeśli masz wątpliwości czy scena i pokazywanie się przed ludźmi są dla Ciebie, a może chcesz zacząć występować, a nie wiesz jak i na co zwrócić szczególną uwagę, to szkolenie jest dla Ciebie.

Polecam gorąco i niecierpliwie czekam na kolejne spotkanie z Ewą.

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.