Ewa Hartman

Personal Branding PRO 5 x 3

23 czerwca 2016 | Bez kategorii

personal-branding-stormtroopersPersonal Branding PRO to zaawansowany warsztat dla osób zdecydowanych by zbudować swoją markę osobistą.

Zajęcia oparte są o autorski system BRAND© – 5 kroków Twojej Osobistej Marki.

Zajęcia trwają przez 5 tygodni i każde spotkanie trwa 3h. Pierwsze spotkanie odbędzie się 15 września, początek godzina 18:00.

Każde zajęcia kończą się wezwaniem do działania.
Każde zajęcia dedykowane są innemu zagadnieniu nierozerwalnie związanemu z marką osobistą.

1. Dlaczego? Z jakiego powodu i dla kogo robisz to, co robisz. Po tych zajęciach będziesz wiedzieć: z kim chcesz pracować, co chcesz oferować, jak to prezentować bo określisz swoją grupę docelową.
2. Kluczowy wyróżnik – Po tych zajęciach określisz, co i jak, jako osoba, powinieneś wzmacniać a co moderować by być kojarzonym z profesjonalizmem i budzić zaufanie klienta.
3. Analysis – Te zajęcia będą dedykowane modelowi biznesowemu, który powinieneś przyjąć by zapewnić sobie dochód oraz by odpowiedzieć na potrzeby klientów.
4. Hello -Te zajęcia są dedykowane sposobom i kanałom komunikacji zarówno w internecie jak i poza nim. Dowiesz się jak budować spójny wizerunek by być postrzeganym, jako ekspert.
5. Delivery – To zajęcia dedykowane marketingowi w internecie. Strategiom komunikacji oraz strategiom wprowadzania produktów.

Dla kogo NIE JEST ten warsztat:
Warsztat nie jest dla osób nie gotowych by realizować wezwania do działania. Każde wezwanie, by dało skutki w biznesie, wymaga nakładów finansowych bądź czasowych, bądź jedno i drugie.

Dla kogo ten warsztat JEST:
Dla osób, które już wiedzą, w którym kierunku chcą iść a nie dla osób na etapie poszukiwań.

Logistyka:
Spotykamy się przez 5 tygodni, w każdym tygodniu na 3 godziny. Spotykamy się w Kawiarni Vinda, ul. Zgierska 69, Łódź. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapisy:
Bardzo proszę o wiadomość na adres: kontakt@ewahartman.com w celu sprawdzenia dostępności miejsc i dokonania rezerwacji.

Inwestycja:
Twoja inwestycja to:
650 zł – 5-cio tygodniowy warsztat plus sesja indywidualna dedykowana wyłącznie twoim potrzebom.
550 zł – 5-cio tygodniowy warsztat.
450 zł – 5-cio tygodniowy warsztat z sesją indywidulaną dla moich powracających klientów.

Do spotkania z Twoją marką!
Ewa Hartman

dr Ewa Hartman – trenerka z zakresu budowania marki osobistej, wystąpień publicznych oraz inteligencji międzykulturowej. Doktor Szkoły Biznesu Bournemouth University (Wielka Brytania).

Pracą w obszarze rozwoju osobistego zajmuje się od pięciu lat, przy czym naucza od piętnastu. Prowadziła liczne wykłady, wystąpienia i prezentacje, zarówno w języku polskim i angielskim, w kraju jak i za granicą (w Wielkiej Brytanii, Belgii, Finlandii), między innymi na forum Komisji Europejskiej gdzie pracowała czy w Komitecie Regionów w Brukseli.

Od 3 lat jest mentorem w Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu gdzie uczy kompetencji miękkich.

Jest też pomysłodawcą i kierownikiem studiów podyplomowych „Neuro-Przywództwo” w Warszawie, oraz członkiem Stowarzyszenia Network PL zrzeszającego pracowników organizacji międzynarodowych (Bruksela).

Laureatka Plebiscytu – Diamenty Kobiecego Biznesu – w kategorii Firma Godna Zaufania.

Prowadzi szkolenia:
– dla biznesu m. innymi Procter&Gamble, Bioderma
– w ramach festiwali rozwojowych m. innymi dla Akademii Kobiet Sukcesu czy dla Festiwalu Progressteron.
– dla sektora publicznego współpracując m. innymi z Krajową Szkołą Administracji Publicznej w Warszawie czy Ambasadą RP przy Unii Europejskiej w Brukseli.

Ponadto pisze do portalu InnPoland, oraz do magazynu Law Business Quality, gdzie porusza tematykę marki osobistej, wizerunku, mentalności globalnej i wystąpień publicznych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.