Ewa Hartman

Po Prostu Mów! 11 -12 czerwca Wrocław

16 maja 2016 | Nadchodzące spotkania

Po Prostu Mów! To warsztat dla tych, którzy sprzedają, przekonują, uczą, doradzają, motywują, zarządzają, czyli dla Tych, których sukces zależy od umiejętnego przekazania tego, co mają do powiedzenia.

Przyjdź a nauczysz się jak:
– walczyć ze stresem
– budować swoją wypowiedź
– utrzymywać uwagę odbiorcy i mówić tak by Cię słuchano.

W efekcie nie tylko nabierzesz większej pewności i swobody w wypowiadaniu się ale zbudujesz swoją pozycję eksperta.

Oto opinie uczestników poprzednich edycji warsztatu:

Marta
„Uczestniczyłam w warsztatach Ewy „Po prostu mów”. Były to jedne z najlepszych warsztatów, w jakich brałam udział. Dostałam solidną dawkę wiedzy o wystąpieniach publicznych i co najważniejsze, miałam okazję przetestować swoje wystąpienia. Ewę odebrałam jako osobę przede wszystkim profesjonalną i bardzo dobrze przygotowaną. Ważne było dla mnie, że była otwarta na nasze potrzeby, pytała, co jeszcze chcemy wiedzieć i dzieliła się doświadczeniem w tym zakresie. Podsumowując: dostałam konkrety, praktykę i inspirację. Marta”

Jarek
Miałem przyjemność uczestniczyć w warsztatach „Po prostu mów”. Były to jedne z najlepszych zajęć rozwoju osobistego, w jakich brałem udział. Były prowadzone w bardzo miłej i kameralnej atmosferze. Podczas nich dowiedziałem się wielu rzeczy, które już zdążyłem wykorzystać w swojej pracy, a ćwiczenia, które wykonywałem, były dostosowane do moich potrzeb.
Widać, że Ewa jest bardzo kompetentną osobą, z dużą wiedzą, którą potrafi przekazać w przystępny i humorystyczny sposób.
Serdecznie polecam wszystkim, którzy się jeszcze wahają! Jarek”

Robert
Miałem okazję ostatnio być na dwóch szkoleniach. Jedno z budowania Marki Osobistej drugie o wystąpieniach publicznych. Oba bardzo mi się podobały. Natomiast sposób podania wiedzy oraz zawartość była bardzo konkretna i treściwa a odrobina humoru i wyraźny dystans do własnej osoby sprawiał, że spotkanie skończyło się zanim zaczęło. Spora porcja notatek w moim świadczy o tym, że pomimo tego, że wiele terminów i zagadnień z racji wykonywanych przeze mnie zajęć i pracy nie była mi obca to znalazło się tam sporo rzeczy których nie było bądź umknęły mi na innych tego typu szkoleniach. Polecam korzystanie ze źródła wiedzy jakim jest Ewa Hartman bo przecież nigdy nie wiemy kiedy przyjdzie nam wystąpić publicznie a dbanie o markę osobistą to przecież dbanie o własne nazwisko. Ja będę korzystał kiedy tylko będzie okazja. Robert”

Organizatorem warsztatu jest Szkoła Trenerów Rozwoju Osobistego, wobec tego zapytania logistyczne proszę kierować do organizatora, tel: +48 71 355 40 27

Wszelkie zapytania dotyczące programu warsztatu proszę kierować tutaj: kontakt@ewahartman.com

Twoja inwestycja: 500 zł.

Płatności proszę kierować na konto:

Stowarzyszenie Działań Ekologicznych
BZ.WBK I o / Wrocław 67 1090 2398 0000 0006 0802 6774

Bądź skorzystać z płatności poprzez Evenea:Bilety można kupić tutaj

W tytule przelewu podaj proszę swoje imię i nazwisko oraz nazwę warsztatu.

Do zobaczenia i do usłyszenia,

Ewa Hartman

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.