Ewa Hartman

Po Prostu Mów 5 x 3h czyli 3 godziny w tygodniu przez 5 tygodni.

17 lutego 2016 | Nadchodzące spotkania, Wystąpienia publiczne i prezentacje

Po Prostu Mów – kurs 5 tygodni po 3 godziny

Matematyka jest królową nauk, a umiejętność przemawiania królową kompetencji biznesowych. Siła oddziaływania poprzez słowo jest potężna, W ten właśnie sposób od wieków liderzy prowadzili za sobą tłumy, wytyczali ścieżki, przecierali szlaki.

Szkolenie ma na celu przekazanie najlepszych praktyk oraz technik służących budowaniu autorytetu oraz pozycji eksperckiej poprze słowo.

Potęga słowa w biznesie to:

– Dużo większa skuteczność w budowaniu i utrzymywaniu
relacji, w efekcie większa liczba pozyskiwanych referencji

– Umiejętność budowania swojej pozycji eksperta

– Zwiększenie oddziaływania siły autorytetu

I. Nabędziesz wiedzę o:

• Znaczeniu słowa i potędze przekazu w biznesie
• Konstrukcji prezentacji
• Czynnościach, które przekreślą każde wystąpienie

II. Nabędziesz umiejętności

• Konstruowania swojej wypowiedzi w taki sposób by osiągnąć zamierzony efekt
• Odczytywania podstawowych wskaźników kulturowych związanych z zadowoleniem bądź niezadowoleniem odbiorcy

III. Pogłębisz kompetencje związane z:

• komunikowaniem siebie, jako lidera, eksperta i profesjonalisty

O mnie:

Ewa Hartman – trenerka z zakresu osobistej, wystąpień publicznych oraz inteligencji międzykulturowej. Autorka i kierowniczka studiów podyplomowych na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Doktor Bournemouth University (Wielka Brytania).

Pracą w obszarze rozwoju osobistego zajmuję się od pięciu lat, przy czym nauczam od piętnastu a występuję publicznie odkąd sięgam pamięcią. Prowadziłam wystąpienia i prezentacje w języku polskim i angielskim, w kraju jak i za granicą (W Wielkiej Brytanii, Belgii, Finlandii).

Występowałam między innymi na forum Komisji Europejskiej gdzie pracowałam, czy Komitetu Regionów w Brukseli.

Jestem mentorem w Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu, oraz autorem i kierownikiem studiów podyplomowych w Warszawie.
Prowadzę też indywidualne szkolenia z zakresu wystąpień publicznych. Ostanie szkolenie prowadzone dla grupy 50 kobiet z firmy Procter & Gamble zostało ocenione na 4.75 na 5-cio stopniowej skali.

Ponadto piszę do portalu InnPoland, oraz do magazynu Law Business Quality, gdzie poruszam tematykę marki, wizerunku, mentalności globalnej i przywództwa.

>>>>>>>>>>>>

Z doświadczenia wiem, że wiedzę, a tym bardziej umiejętności dużo lepiej przekazuje się w małej grupie, dlatego ilość dostępnych miejsc jest mocno ograniczona. Chcę dać Ci maksimum czasu i uwagi, co nie byłoby możliwe przy dużej liczbie uczestników.

<<<<<<<<<<< WARSZTAT TRWA PRZEZ 5 TYGODNI - 3 GODZINY W TYGODNIU (WE WTORKI OD 18:00 DO 21:00). KAŻDE SPOTKANIE KOŃCZY SIĘ ZADANIEM DOMOWYM - PO TO BYŚ MÓGŁ PRZEMYŚLEĆ, PRZEĆWICZYĆ I UTRWALIĆ ZDOBYTĄ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI. >>>>>>>>>>>

TWÓJ WKŁAD: 350 zł

Dane do przelewu: 41 1140 2004 0000 3602 7604 2028

W tytule przelewu proszę podać tytuł warsztatu oraz imię i nazwisko

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.