Ewa Hartman

Podcast o marce osobistej

22 listopada 2018 | Marka osobista

Jeśli interesuje Cię temat budowania marki osobistej, zapraszam do posłuchania podcastu, który miałam przyjemność nagrać dla portalu Nowoczesny Lider, pod czujnym okiem Sebastiana Drzewieckiego. Jeśli masz ochotę daj znać co myślisz.

 

Link do podcasts znajduje się poniżej:

https://nowoczesnylider.pl/podcast-8-marka-osobista/?fbclid=IwAR19If2cpeBREKVKYiBjEO4ye5WSRywwmxoMeiNRveMWDLROAqPwQ2EwFuI

Serdecznie pozdrawiam.

Ewa Hartman

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.