Ewa Hartman

Rusza kolejna edycja warsztatu Po prostu Mów 5 x 3

30 kwietnia 2016 | Nadchodzące spotkania, Wystąpienia publiczne i prezentacje

Przyjdź. Nabierzesz większej pewności i swobody w wypowiadaniu się, dzięki czemu zbudujesz uznanie i pozycję eksperta.

Przyjdź, a nauczysz się jak walczyć ze stresem, budować swoją wypowiedz, utrzymywać uwagę odbiorcy i mówić tak by Cię słuchano.

Po Prostu Mów! To warsztat dla tych, którzy sprzedają, przekonują, uczą, doradzają, motywują, zarządzają. To warsztat dla Tych, których sukces zależy od umiejętnego przekazania tego, co mają do powiedzenia.

Oto opinie uczestników poprzedniej edycji:
„Idąc na szkolenie Ewy miałam poczucie, że wiem po co idę. Już od pierwszego spotkania czułam, że to profesjonalistka w każdym calu! Ewa umie składać obietnice, których dotrzymuje. Ewa jest konkretna, a przy tym spokojna. Niesamowicie uważna i spostrzegawcza, a jednocześnie subtelna w przekazie. To duża sztuka.
Szkolenia u Ewy to wspaniała przygoda i doświadczenie, które owocuje z tygodnia na tydzień. Super jest obserwować swoją własną zmianę pod tak czujnym okiem. Dziękuję!
Jeśli potrzebujesz, aby ktoś przyjaźnie, lecz fachowo spojrzał na Twoje publiczne wystąpienie i wskazał Ci błędy, a jednocześnie dał narzędzia, które ulepszą to, w jaki sposób mówisz do ludzi – idź na szkolenie do Ewy Hartman i… „po prostu mów”! 🙂 Zrób to dla siebie.” Paulina Jankowska

„Jeśli paraliżuje Cię każda możliwość przemówienia w większym gronie osób. Jeśli ciemnieje Ci w oczach zawsze kiedy mówisz. Jeśli masz wrażenie, że serce zaraz wyskoczy Ci z klatki piersiowej, tracisz dech i zapominasz co miałeś powiedzieć. Jeśli tak masz – to szkolenie jest dla Ciebie.
Ja tak miałam. Podkreślam MIAŁAM.
Już tak nie jest. Szkolenie u Ewy Hartman to ogromny krok ku zmianom. Wielka dawka wiedzy, genialne ćwiczenia praktyczne i uspokajające ćwiczenia relaksacyjne – to mieszanka wybuchowa, ale niesamowicie skuteczna. Nauczyłam się czegoś o sobie. Nauczyłam się jak opanować stres, a nawet zaprzyjaźnić się z nim. I w końcu nauczyłam się jak przemawiać.
Pozdrawiam serdecznie całą ekipę i z całego serca dziękuję Ewie za możliwość wzięcia udziału w szkoleniu. Było fantastycznie!” Małgorzata Radzikowska

Sprawy techniczne:

W sprawie pytań i zapisów śmiało pisz na: kontakt@ewahartman.com

Spotkania odbywają się w Kawiarni Vinda, na ul. Zgierskiej 69, w Łodzi. Zaczynamy o godzinie 18:00 a kończymy o godzinie 21:00. Pierwsze spotkanie odbędzie się 12 maja 2016r.

Cena warsztatu:

Wersja PREMIUM – pięć spotkań warsztatowych plus jedno indywidualne dedykowane Twoim potrzebom związanym z prezentowaniem – 650 zł bądź 600 zł*.

Wersja CLASIC – pięć spotkań warsztatowych – 550 zł bądź
500 zł*.

* niższa cena to cena dla powracających klientów, uczestników seminariów oraz subskrybentów.

Dane do przelewu:
Hartman Education Ewa Hartman
41 1140 2004 0000 3602 7604 2028

W tytule proszę o podanie imienia i nazwiska oraz nazwy warsztatu.

Do zobaczenia/usłyszenia. Ewa Hartman

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.