Ewa Hartman

To jak się z nami pracuje bywa ważniejsze od tego jak pracujemy.

22 września 2015 | Marka osobista

Z cyklu marka osobista:
W budowaniu marki osobistej bardzo ważne jest by robić określone rzeczy, czyli np komunikować na zewnątrz to czym się zajmujemy, po to by odbiorcy naszego komunikatu wiedzieli z czym mogą się do nas zwrócić, w czym możemy im pomóc, jak mogą skorzystać z tego co oferujemy.
Ale budowanie marki osobistej to też to czego NIE ROBIĆ!
A czego nie robić:
– nie tworzyć wydmuszki, czyli nie oferować pustych słów
– nie wysyłać sprzecznych komunikatów zawodowo i prywatnie,
i co najważniejsze…
– nie różnicować podejścia do ludzi ze względu na ich rozpoznawalność czy stopień zamożności, bo jak głosi stare porzekadło ‚panta rhei’ czyli wszystko płynie…dziś tak, jutro inaczej nigdy nie wiemy co dla nas i dla drugiego człowieka niesie jutrzejszy dzień…
Dobrego tygodnia. Ewa Hartman

Oprócz tego jak pracujemy coraz ważniejsze

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.