Ewa Hartman

Unikalna propozycja…

9 kwietnia 2015 | Marka osobista

Nie zbudujesz silnej marki jeśli nie będziesz znać swojej wartości. Marka to wyjątkowość i jakość. Marka to coś więcej. Marka to coś szczególnego. Dobra marka ma wielu naśladowców ale…jest trudna do podrobienia.
Każdy z nas ma wiedzę, kompetencje i doświadczenia, które są unikalne, których nie da się powtórzyć. Ale wielu z nas czeka, aż ktoś zauważy, doceni, pogłaszcze po głowie i powie, co z tym zbiorem osobistych cech zrobić, jak nadać im kierunek i kształt. Określenia swojej drogi musimy dokonać sami. Inaczej pójdziemy nie tam gdzie chcemy a tam gdzie innym wygodnie nas widzieć.
Mapą drogową mogą być pytania:
1. Czy jest coś, co ja wiem, a czego nie wiedzą inni? Co to jest?
2. Jakie doświadczenia czy wykształcenie szczególnie mnie wzbogaciło?
3. Jak spojrzę na to, co mam z lotu ptaka, co widzę? Jak fakty w moim życiu się łączą? Jaki obraz się z nich wyłania?
4. Czy są gdzieś osoby zainteresowane tym, co mogę dać? Gdzie one są? Jak mogę do nich dotrzeć?
5. Jaką wartość wniosę w życie innych dzieląc się moją wiedzą?
I szukaj odpowiedzi. Kiedy będziesz gotowy – mów!
Pozdrawiam Was. Ewa Hartman

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Referencje

Joanna Rek – Faber

doświadczony lektor języka hiszpańskiego, metodyk, coach językowy

Szkolenie z „Marki” znalazłam, jak to często bywa, przypadkiem – gdzieś w zakamarkach Facebooka mignęło wydarzenie, kliknęłam i jestem bardzo wdzięczna losowi za to kliknięcie! Marka osobista – intuicyjnie wiedziałam o co chodzi, gdzieś w przelocie prawdopodobnie coś nawet na ten temat przeczytałam. Cykl spotkań z Ewą dał mi całą niezbędną wiedzę, narzędzia i … znacznie więcej. To był fajny proces – od uświadamiania do działania!:) Efekty tych działań są nie tylko wirtualne, są namacalne i rzeczywiste. Świadome budowanie marki to nie tylko droga zawodowa, myślę, że przekłada się na wiele aspektów życia – jak chociażby dalszy rozwój osobisty, nieprzypadkowy, nakierowany, mądry.